Miasto Ostrołęka ogłosiło kolejne postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na budowę nowej siedziby Przedszkola Miejskiego nr 16 ,,Kraina Odkrywców"
Przedmiot inwestycji obejmuje budowę nowego, jednokondygnacyjnego budynku przedszkola wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu przy ul. Powstańców w Ostrołęce. Realizacja zadania przewiduje rozbiórkę istniejącego obiektu przedszkolnego i budowę nowego budynku przeznaczonego dla ośmiu oddziałów przedszkolnych.
Termin składania ofert upływa 26 czerwca 2026 roku.
Projekt realizowany jest w ramach projektu ,,Ostrołęka – młodzi w centrum”, który objętym jest dofinansowaniem z Funduszy Szwajcarskich wspierających zmniejszanie różnic gospodarczych i społecznych w Unii Europejskiej oraz budżetu państwa.